internet rehberi

Kişisel
Basın, Gazete, Dergi, Üniversite, Metal, Rock, Kişisel

Sitenin içeriği ile ilgili bilgiler yada direkt sitenin içeriğinden bölümler yer alır. Kişisel sayfalarda ise bu durum genelde görünmüyor

İlgili Kategorideki Şirketler:

Erdem Genç
ErdemGenc.com: YTÜ Makine Mühendisliği + Anadolu Üniversitesi AÖF Halkla İlişkiler öğrencisi, M3 Works genel koordinatörü, "girişimci". Derin & Soul Shred vokalisti, bas gitarist.
Aziret.net
Aziret: Aziret Sahne performanslarinda genel olarak 6 kisilik bir ekiple ingilizce sozlu sarkilar da dahil olmak uzere kendi şarkılarını ve diger seckin sarkilari da seslendirmektedir.
Erkan Karagöz
ErkanKaragöz.com:"Kendinize, benim bir geçmişim var. İyi de giderken arkamda bırakacaklarım bu geçmişten ne kadarını bileceklerdir. Utançlarım öfkelerim, sıkıntılarım, acemiliklerim benimle kalmak zorunda mıdırlar? Diye sorun.
Ferhat Konas
FerhatKonas.com: Ferhat Konas kişisel web sitesi
İsmail Yüksek
İsmailYüksek.com:Yıldız Teknik Üniversitemiz gibi; Türkiye'nin ve tüm dünyanın en çalkantılı yıllarında bile ülkemize üst düzey katkılar yapmış, neredeyse yüzyıllık geçmişi olan köklü bir üniversiteyi yönetmenin ciddi bilgi, deneyim, sorumluluk ve özveri gerektiren, çok yönlü ve kapsamlı bir görev olduğu tartışılmaz bir husustur.

internet rehberi - forum - site ekle - arama motoru

Tüm hakları internetsenin Bilişim Hizmetleri’ne aittir © 2008