internet rehberi

Ukrayna Vizesi
Turizm, Vize işlemleri, seyahat sağlık sigortası, vize işleri, vize işlemi, Fransa Vizesi, İstanbul Vize, Ukrayna Vizesi, Rusya Vizesi

Türkiye Ukrayna’nın vize uyguladığı ülkeler arasında yer almaktadır. Ukrayna kanunlarına göre yeşil, gri ve kırmızı (diplomatik) pasaport sahibi Türk Vatandaşları vize almadan 3 aya kadar süre ile Ukrayna’da bulunabilmekte, umumi pasaport sahipleri Türk Vatandaşlarının ise Türkiye'den Ukrayna’ya giriş yapabilmeleri için seyahat amaçlarına uygun vize almaları gerekmektedir. Başka bir deyişle, turistik amaçlı gidildiğinde turistik; ticari amaçlı gidildiğinde ise ticari vize alınmalıdır. Yani her gidiş amacına uygun ayrı bir vize türü bulunmaktadır ve vize seyahat amacına göre alınmalıdır. Aksi takdirde Ukrayna’ya giriş yapamadan havaalanından geri gönderilmeniz dahil pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.
Bunun dışında vatandaşlarımızın yanlarında ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda döviz ve kredi kartı bulundurmaları gerekmektedir. Lütfen 72 saatten fazla kalınması halinde registrasyon yaptırmayı unutmayınız.

İlgili Kategorideki Şirketler:

Ukrayna Vizesi
Ukrayna-Vizesi.com: Ukrayna Konsolosluğu Ukrayna Büyükelçiliği Ukrayna vizesi işlemleri

internet rehberi - forum - site ekle - arama motoru

Tüm hakları internetsenin Bilişim Hizmetleri’ne aittir © 2008